Proficiat aan Jean-Pierre voor het behalen van Uniform Wit en het certificaat Chum Kiu.

Jean-Pierre is altijd blijven trainen, vanaf dat hij gestart is in onze school in februari 2014, en dat leidt altijd tot resultaat. Het consequent blijven volhouden en trainen brengt vooruitgang eender op welke leeftijd.

Kleine stapjes elke dag geven grote stappen elk jaar. 

Laat Jean-Pierre als voorbeeld dienen voor iedereen die het moeilijk heeft om in deze speciale tijden de motivatie te behouden om toch naar de online lessen te komen, om toch elke dag je vormen te oefenen, om toch elke dag die extra stap te zetten om te trainen.

Niet alleen is Jean-Pierre een voorbeeld in onze school maar zeker en vast ook een voorbeeld voor velen die denken dat ze te oud zijn, niet sterk genoeg, niet flexibel genoeg, enz… er zijn geen excuses voor niemand en Jean-Pierre bewijst dat elke dag opnieuw.

Hij zet nu een nieuwe stap voorwaarts en zal starten met Biu Gee en zal ook dat ongetwijfeld succesvol doen.

Knappe prestatie!

Jean-Pierre

Doe mee met de conversatie

7 reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *